SAMLING SILVERFÖREMÅL, 4 delar, 1900-talets andra hälft. Vikt ca 475 gram.

Ett par servetthållare, genombruten dekor med rosor, längd 11 cm. Skål, genombruten dekor med bladverk, diameter 16 cm. Skål med genombruten dekor av blommor och bladverk, blå glasinsats, längd 15 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK