SCHACKSPEL, Weta workshop's..., 2005. Numrerad 510/1500

Weta workshop's Mary Machlachlan, Gary Hunt och Ben Hawker. Full uppsättning pjäser i skuret trä. 40x40, höjd 20 cm.

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK