TRÄDGÅRDSURNOR PÅ PIEDESTALER, 1 par, gjutjärn, 1900-/2000-tal.

Patinerade. Delvis godronnerade. Kvadratisk sockel. Höjd 95 cm.

Repor och märken. Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK