KLÄDSKÅP, barockstil, 1800-talets slut

Mörkvaxat trä. 3 spegeldörrar och lådor nertill. Insidan med hyllplan med justerbar höjd. Höjd 270 cm, djup 70 cm, bredd ca 229 cm.

Bruksslitage, listskador, levereras nermonterat i delar, gångjärnen lösa

Utropspris
1 000 EUR