Gustaf Brusewitz

(Sverige, 1812-1899)
Gustaf Brusewitz
(Sverige, 1812-1899)

GUSTAF BRUSEWITZ, olja på duk Signerad G. Brusewitz.

Kung Karl XII i Bender. Ca 103,5 x 81 cm.

Något krackelerad.

Utropspris
20 000 SEK