SAMLING SKÅDESPELARAUTOGRAFER, 12 st, bla Hugh Grant, Cameron Diaz, Gwyneth Paltrow, Phil Collins.

Även, Paul Weitz, Toni Collette, Pam Grier, Reese Witherspoon, Colin Firth, Viggo Mortensen, Lindsay Lohan, Jack Nicholson, Paris Hilton, Jim Carrey, Sandra Bullock. Signerade på bla broschyr, foton, olika reklammaterial från filmer, bladstorlek 23 x 30,5 - 17 x 23 cm. De flesta med tillägnan.

Slitage, någon obetydlig fläck, obetydliga veck.

Proveniens

Filmjournalisten Gunnar Rehlin som har träffat skådespelarna personligen och fått autograferna direkt ur deras hand.

Utropspris
3 000 SEK