SAMLING GLASFÖREMÅL, 11 delar, Böhmen, 1900-talets första hälft.

Överfång i blått och rött. Två vaser, lockskål, skål på fot, lockpokal samt 6 ljusmanschetter (2 röda, 4 blåa).

Några mindre nagg på manschetter och skål på fot.

Utropspris
2 000 SEK