Komposition med kvinnofigur. Signerad v.b.p. Bildmått 64 x 53 cm.
Sedvanligt ytslitage, smärre fläckar och obetydliga färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
20 000 SEK