Smycken
567268

ARMRING, Cartier Love Bracelet, 18K vitguld. Originalask och intyg. 2006.

Storleksmärkt 19. Innermått 19 cm.
Numrerad NT 3583. Tillhörande skruvmejsel.

Sedvanligt bruksslitage.

Utropspris
2 200 EUR