AFTONVÄSKA och PORTMONNÄ, 2 delar, förgyllt silver, vikt 255 g.

Aftonväskan med kedja, fodrad invändigt, längd ca 15 cm, portmonnän, längd ca 6 cm, knäppningar dekorerade med blå glaskulor.

Bruksslitage, båda med bristningar i fastsättningen för flätningen.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

443. Praktfull vinkylare, silver, verkmästare Konstantin Linke, C.E. Bolin, Moskva 1893.
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK