GLASNEGATIV, 4 st, tsar Nikolaj II och släkten Romanov, 1800-talets slut, 1900-talets början.

Nikolaj II med sonen Aleksej Nikolajevitj. Dottern Olga Nikolajevna, 2 st. Andrej Vladimirovitj Romanov, Nikolaj II:s kusin. Glasstorlekar ca 9x7 cm.

Glas med kantnagg, ojämna kanter. Slitage.

Utropspris
200 EUR