SIDEBOARD, Umberto Mascagni, Italie, 1900-talets mitt.

Rak form på löstagbara ben. Klädd i ljus galon med dekor av metallister. Fyra lådor och fyra dörrar. Längd 250, bredd 50, höjd 93 cm.

Slitage, fläckar, galonen med smärre revor och skador.

Utropspris
6 000 SEK