"PORTERS CHAIR", Frankrike, 1800-talets slut.

Förgylld, med fast stoppad sits, lösa dynor. Höjd 144 cm, bredd 78,5 cm, djup 61 cm.

Bruksslitage, stötmärken, färgbortfall.

Utropspris
1 000 EUR