569978

KISTA, bär datering 1861.

KISTA, bär datering 1861.

Originalfärg. Gångjärnsförsett lock. Längd ca 95, bredd ca 58, höjd ca 47 cm.

Slitage, repor och märken/stötskador. Pigmentbortfall. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
1 800 SEK