LJUSSTAKAR ETT PAR, silver. Gustaf Möllenborg Feron, Stockholm 1861. Nyrokoko.

Riklig dekor av blommor, rocailler och växter. Lösa ljusmanchetter. Alla fyra delar stämplade. Höjd 17 cm.

Slitage. Fyllda fötter

Utropspris
3 500 SEK