MAPP MED LITOGRAFIER , "John Raphael Smith His Life and Works" efter. Julia Frankau, London, Macmillian and Co, 1909.

Div. litografier ca 26 st. Kassettmått 62x50 cm.

Slitage,fläckar. Ej genomgånget. Ej komplett. Veck.

Utropspris
1 500 SEK