Smycken
570818

RINGAR OCH HÄNGE, 18K guld. Total vikt ca 12 g.

Ring, slät modell, storlek 21,5/67. Ring med svart onyx, storlek 20/62,5. Hänge matterad dekor med relief av lejon.

Smärre slitage. Repor och märken.

Utropspris
4 000 SEK