SKOLPLANSCH, efter Eva Forss-Billow, 1900-talets mitt.

"Lek och rörelse i frisk luft gör oss starka och glada". Numrerad 834. 99 x 69,5 cm.

Bruksslitage, märkbara skador.

Utropspris
150 EUR