SEKRETÄR, 1900-talets mitt.

SEKRETÄR, 1900-talets mitt.

Rullklaff med bakomliggande låda och fack. Utdragbar skrivskiva, två draglådor. Claw and ball-fötter. Bredd 85 cm, skrivhöjd 76 cm, höjd 102 cm. Nyckel finns.

Lackskador, fläckar på skrivklädseln, nyckeln böjd, övre lådan trög.

Utropspris
200 EUR