PARTI BESTIK, silver, 37 delar, "Uppsala", MGAB, 1970-tal. vikt ca 1654 gram inkl. knivar med stålblad.

6 Matskedar, 6 bordsskedar, 6 matknivar, 6 bordsknivar, 1 smörkniv, 6 matgafflar, 6 bordsgafflar.

Repor.

Utropspris
6 500 SEK