Johan von Holst

(Sverige, 1841-1917)
Johan von Holst
(Sverige, 1841-1917)

JOHAN VON HOLST, olja på duk, signerad och daterad 1883.

Hundvalpar i halm. 53 x 66 cm.

Några repor och kantslitage.

Klubbat pris
13 552
1 202
1 268
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (40 bud)
28 sep 2014 21:57
13 552 SEK
8
28 sep 2014 21:55
13 052 SEK
28 sep 2014 21:55
13 000 SEK
28 sep 2014 21:54
12 552 SEK
8
28 sep 2014 21:54
12 052 SEK
8
28 sep 2014 21:52
12 051 SEK
28 sep 2014 21:51
11 551 SEK
10
28 sep 2014 21:51
11 100 SEK
10
28 sep 2014 21:51
11 051 SEK
8
28 sep 2014 21:51
10 551 SEK
8
28 sep 2014 21:50
10 550 SEK
28 sep 2014 21:49
10 050 SEK
10
28 sep 2014 21:49
10 010 SEK
10
28 sep 2014 21:49
9 601 SEK
28 sep 2014 21:49
9 401 SEK
10
28 sep 2014 21:48
9 201 SEK
8
28 sep 2014 21:48
9 001 SEK
8
28 sep 2014 21:48
8 600 SEK
9
28 sep 2014 21:48
8 400 SEK
9
28 sep 2014 21:48
8 201 SEK
8
28 sep 2014 21:48
8 001 SEK
9
28 sep 2014 21:47
7 400 SEK
8
28 sep 2014 21:45
7 200 SEK
28 sep 2014 21:45
7 000 SEK
8
28 sep 2014 21:45
7 000 SEK
28 sep 2014 21:44
6 600 SEK
8
28 sep 2014 21:44
6 400 SEK
27 sep 2014 20:02
6 200 SEK
27 sep 2014 20:01
6 000 SEK
27 sep 2014 20:01
6 000 SEK
27 sep 2014 19:44
4 800 SEK
27 sep 2014 19:44
4 600 SEK
26 sep 2014 16:58
4 400 SEK
26 sep 2014 16:03
4 200 SEK
21 sep 2014 12:45
4 000 SEK
21 sep 2014 12:45
3 800 SEK
18 sep 2014 21:16
3 600 SEK
18 sep 2014 21:16
3 400 SEK
18 sep 2014 20:46
3 200 SEK
18 sep 2014 18:05
3 000 SEK