KARAFFER, 3 st, glas och silver, svenska importstämplar, C.G Hallberg, 1931 samt GAD Malmö, 1927.

Slipad dekor. Mynning i silver samt en med silverfattning runt livet. Glaspropp. Höjd ca 18-24 cm.

Slitage. Anlöpningar.

Utropspris
1 500 SEK