SERIETIDNINGAR, 20 st, Stålmannen, Läderlappen och Robin samt Fantomen 1949 - 1954.

12 st Stålmannen, nr 2, 4 1949, nr 5, 25 1950, nr 44 1951, nr 8, 17, 22 1952, nr 22, 24 1953, nr 1, 18 1954. 7 st Läderlappen och Robin, nr 10 1952, nr 10, 11 1953, nr 2, 3, 6, 12 1954. 2 st Fantomen, nr 17 1952, nr 3 1954.

Bruksslitage, skador, revor, veck samt fläckar. Några med stämplar. Ej fullt genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK