LÅDA, Vin- & Spritcentralen, 1900-tal.

Delvis bemålat trä och metall. Total längd 77, bredd 34, höjd 35 cm

Slitage, skador, sprickor, fläckar och färgbortfall. Rostangrepp.

Utropspris
1 500 SEK