Emil Volkers

(Tyskland, 1831-1905)
Emil Volkers
(Tyskland, 1831-1905)

EMIL VOLKERS, olja på skiva, signerad och daterad 1899.

Sadlad skimmel. 33 x 44 cm.

Knappt märkbart slitage, restaurerad.

Utropspris
1 000 EUR