SKULPTUR, glas, Erik Höglund, Boda, osignerad, 1900-talets andra hälft.

Klarglas, figur. På svart metallställning. Klarglas, figur. På svart metallställning. Höjd 53 cm.

Sedvanligt ytslitage, mindre nagg.

Utropspris
1 500 SEK