SERVISPORSLIN, 35 delar, porslin, "Terma", Stig Lindberg, Gustavsberg.

4 st mattallrikar med handtag.
7 st mindre tallrikar med handtag.
10 st mindre tallrikar med hänklar.
6 st karotter med lock.
4 formar.
2 st kaffekannor.
1 st tekanna.
1 st Såssnipa.-

Bruksslitage. Smuts. Mindre märken och repor.

Utropspris
5 000 SEK