574487

Folke Truedsson

(Sverige, 1913-1989)
Folke truedsson, olja på duk, signerad.

FOLKE TRUEDSSON, olja på duk, signerad.

Komposition. 70 x 90 cm.

Krakeleringar.

Utropspris
3 000 SEK