Madeleine Pyk – en samling F769

George Edwards

(Storbritannien, 1694-1773)
George Edwards
(Storbritannien, 1694-1773)

GEORGE EDWARDS, hans art, akvarell, ej signerad.

Peacock Pheasant. I relief. Ca 23 x 18 cm.

Missfärgad, fläckar, ej examinerad ur ram.

Utropspris
3 000 SEK