SKÄNK, 1900-talets början.

SKÄNK, 1900-talets början.

Bemålat trä. Två lådor samt dörrpar. Bredd 91 cm, djup 42 cm, höjd 100 cm. Nyckel finns.

Visst slitage, senare bemålat, senare beslag.

Utropspris
3 000 SEK