VÄGGPLAKETT, keramik, Toini Muona, signerad i godset TM Arabia.
Bladmotiv på turkost botten. Storlek 48x13 cm.
Smärre bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR