VASER, 3 st samt SKÅL, porslin, ostindiska, 1800-/1900-tal.

Dekor i blått med bladverk. Vasernas höjd 13 - 19 cm.

En vas med lagad mynning. Några repor.

Utropspris
2 000 SEK