GLASSERVIS, 71 delar, snarlika, 1900-tal.

Skärslipad dekor. 8 rödvinsglas, 15 vitvinsglas höga, 11 vitvinsglas lägre, 16 selerglas, 20 sherryglas, 1 udda.

Snarlika glas ur olika serviser. Enstaka nagg.

Utropspris
2 000 SEK