Joos de Momper

(Flandern, 1564-1635)
Joos de Momper
(Flandern, 1564-1635)

JOOS DE MOMPER, hans art, olja på pannå, osignerad.

Figurer vid vatten. Ca 7,5 x 10 cm.

Sedvanligt ytslitage, retuscher, färgbortfall.

Se etikett ramens baksida

Utropspris
8 000 SEK