KAFFE- SAMT MOCCASKEDAR, 24 st, silver, MGAB, Uppsala, 1900-talets tredje kvartal, vikt 248 gram.

Skaft med avslutande floral dekor.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK