KARMSTOLAR, 3 st. NK. 1900-TALETS MITT.

Betsad ek. Svängd rygg klädd i rotting. Svarvade kopplade ben. Sits klädd i skinn. Brickmärkt NK 31483-2 12 28.

Bruksslitage. En skada på rottingen på en av karmstolarna.

Utropspris
3 000 SEK