HYLLA, "Montana", Peter J Lassen, Danmark 2000-tal.

Öppna hyllor, med kvadratisk form samt fack. Bredd 70 cm, djup 30 cm, höjd 70 cm.

Slitage, repor, ytskador, fläckar.

Utropspris
150 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

955. Serge Poliakoff, "Composition bleue, rouge, verte et noire".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK