Madeleine Pyk – en samling F769

VAS, glas, signerad Panu Turunen / Kari Alakoski, 2012.

Klart glasmassa, droppformad. Höjd 46 cm. Tygpåse medföljer.

Knappt märkbart slitage, små repor i botten.

Utropspris
300 EUR