KLÄDSKÅP, omkring år 1900.

KLÄDSKÅP, omkring år 1900.

Senare målning. Dörr med bakomliggande klädstång. En låda under dörr. Bredd 86. Djup 47. Höjd 177 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Nyckel saknas till låda. Något maskstunget bakstycke.

Utropspris
4 000 SEK