KLÄDSKÅP, nyrokoko. 1800-talets andra hälft.

Gråmålat. Låda upptill, hylla bakom dörr. höjd 166, bredd 68, djup 50 cm. Nyckel finns.

Slitage. Renoverat. Kompletterat. Senare bemålning. Låset defekt.

Utropspris
2 000 SEK