VISITKORTSHÅLLARE 2 st, bland annat filigran. Låghaltigt silver, 1900-tal. Vikt ca 48 g.

Silver, Längd 9,5 cm,bredd 6 cm, höjd 1cm.

Skuretträ, Kina, Längd 11 cm. Bredd 7 cm. Höjd 1 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK