CAFÉBORD, ett par, Nordiska Kompaniet, NK, 1900-talets första hälft.

Bonad björk. Runda skivor. Diameter 65 cm, höjd 70 cm. Brickmärkta R31578-C12508.

Repor, slitage, fanérresning, fuktskador.

Utropspris
2 000 SEK