Carl Wargh

(Finland, 1895-1937)
Carl Wargh
(Finland, 1895-1937)

CARL WARGH, pastell på papper, uppfodrad på skiva, signerad Nyman och daterad -28.

I famnen. Ca 32 x 36 cm.

Spår av veck. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
300 EUR