VÄGGLAMPOR, 3 st, stengods, glas, design Sigvard Bernadotte, märkta Ifö, 6060, sannolikt Gustavsberg, 1960-tal.

Lamphållare av stengods med beige glasyr, vardera med två vita glaskupor. Längd 29 cm.

Slitage, fungerar vid inläming men för fortsatt funktion ansvaras ej.

Utropspris
1 500 SEK