STAR WARS, 4 stycken actionfigurer, Kenner och Palitoy 1978-1983.

3 3/4" figurer i oöppnade förpackningar. Snaggletooth på SW Kenner 21 back, Darth Vader på ROTJ Palitoy 65 back, Emperors Royal Guard på ROTJ Palitoy 65 back samt The Emperor på tri-logo kort.

Smärre kantslitage. Bubblan på Emperor bucklig. Snaggletooth med pappersskada på baksidan(ifyllt med bläck). Spår av prislappar.

Utropspris
3 000 SEK