581601

PALLAR, 5 st. Allmogestil.

Pallar, 5 st. allmogestil.
Pallar, 5 st. allmogestil.

Div. utföranden. Höjd 27-44 cm.

Slitage, hack, skador, kompletterade delar.

Utropspris
2 000 SEK