581601

PALLAR, 5 st. Allmogestil.

PALLAR, 5 st. Allmogestil.
PALLAR, 5 st. Allmogestil.

Div. utföranden. Höjd 27-44 cm.

Slitage, hack, skador, kompletterade delar.

Utropspris
2 000 SEK