Madeleine Pyk – en samling F769

Olle Schmidt

(Sverige, Född 1960)
Olle Schmidt
(Sverige, Född 1960)

OLLE SCHMIDT, olja på duk, signera a tergo.

"Djur med konstambitioner". Daterad a tergo -96 -98 -06. Bildstorlek 41 x 33 cm.

Någon obetydlig repa.

Utropspris
5 000 SEK