BYRÅ, 1800-talets första hälft.

Senare målning. Tre lådor, senare beslag av mässing. Bredd 94. Djup 46. Höjd 85 cm.

Repor och märken. Torrsprickor. Baksidan med sprickor, lagning. Något slagen skiva. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
4 000 SEK