Madeleine Pyk – en samling F769

SATSBORD, 3 delar, "741", Axel Larsson, Bodafors, 1930-tal.

Björk samt björkfaner. Längd 41-58 cm, bredd 33-36 cm, höjd 51-55 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Skador.

Utropspris
1 500 SEK