PARTI RÄLSAR, TRANSFORMATORER, HUS, TRÄD, M.M, Märklin, Tyskland. 1900-talets mitt/andra hälft.

Transformator "Märklin, 30 VA" och "Märklin Super, 280". 6 st ställpultar/kopplingspultar. Rälsar: ca 81 raka, ca 56 böjda, ca 17 växlar, ca 20 korta rälsar, övergångar, garage, flertalet hus samt träd. Signalbok samt katalog över Faller-produkter medföljer.

Slitage. Skador. Ej funktionstestade.

Utropspris
2 500 SEK